Organizacja Akademii Biznesu Cyfrowego

KONSULTACJE NA ZOOM

Konsultacje odbywają się w poniedziałki o 20:00, ale jeżeli nie będzie wcześniej zgłoszeń tematów, to zostaną odwołane. (Jest możliwość zorganizowania konsultacji w inny dzień w godzinach około południowych).

Trwają godzinę i są organizowane na zoom. Na czacie, przed rozpoczęciem konsultacji jest wrzucany bezpośredni link do pokoju. (jest on też tutaj: https://us02web.zoom.us/j/9702157591)

Zapraszamy wszystkich uczestników Akademii.

Prosimy się nie krępować i wcześniej zgłaszać do nas propozycje tematów, jakie chcesz poruszyć na spotkaniu. Jest to dla nas ważne, aby dobrze się przygotować i zaplanować czas.

Tematy można zgłaszać w dowolnym momencie i powinny być związane ze wszystkim, co dotyczy tworzenia i sprzedaży produktów cyfrowych. Również tematy techniczne i ocena różnych Twoich działań. Możesz napisać o tym na czacie Akademii lub bezpośrednio do nas na messengerze.

Przed konsultacjami napiszemy, jakie tematy będą poruszane.

Pamiętaj, że jeżeli nie masz tematu, a konsultacje się odbywają, to oczywiście jesteś mile widziany.

Dla tematów praktycznych, które wymagają dokładniejszego wyjaśnienia, będą organizowane warsztaty tematyczne.

CZAT NA MESSENGER

Czat Akademii to miejsce do przekazywania przez Aneta i Rafała ważnych informacjach. Możesz też tu zapytać o pilne tematy nad którymi aktualnie pracujesz lub za które się zabierasz. Możesz też podzielić się swoimi wnioskami czy efektami.

Prosimy, aby wszelkie prywatne rozmowy przeprowadzać poza czatem Akademii. Nie spamujemy ani nie polecamy tutaj produktów osób spoza naszej Akademii.