Zasady i organizacja Akademii Biznesu Cyfrowego

Dane do płatności

Możesz przedłużyć swoje uczestnictwo w Akademii. W dalszym ciągu będziesz mógł brać udział w konsultacjach oraz będziesz miał dostęp do grupowego czatu.

 Przedłużenie o 3 miesiące, to koszt 247 zł. Natomiast na 6 miesięcy 397 zł. 

Przedłużenie członkostwa o 3 miesiące – płatność BLIK lub szybkim przelewem:

Przedłużenie członkostwa o 6 miesięcy – płatność BLIK lub szybkim przelewem:

Zasady Klubu

1. Każdy klubowicz zobowiązany jest do szanowania innych członków Klubu i kulturalnego zachowania się podczas dyskusji. Obrażanie innych klubowiczów będzie skutkowało wyrzuceniem ze społeczności, bez zwrotu wpłaconych pieniędzy.

2. W Klubie obowiązuje bezwzględny zakaz reklamowania projektów biznesowych i inwestycyjnych, które są niezgodne z propagowaną w Klubie wiedzą, ze szczególnym uwzględnieniem “biznesów”, które rażąco nie przestrzegają 8 zasad idealnego biznesu. 

Chodzi głownie o wszelkie ryzykowne inwestycje, obiecywanie niesamowitych zysków i “systemy zarabiania” w których wszyscy mają robić to samo i zarabiać. Przykłady: granie na giełdzie, zakup kryptowalut, marketing sieciowy (mlm), piramidy finansowe, programy oparte o schemat Ponziego, systemy argentyńskie, zakłady bukmacherskie. Nieprzestrzeganie tego punktu skutkuje wyrzuceniem ze społeczności, bez zwrotu wniesionych opłat.

3. W Klubie obowiązuje zakaz nachalnego reklamowania i polecania swoich produktów i usług. Dotyczy również wiadomości prywatnych pisanych do innych klubowiczów. Wyjątkiem od tej reguły są:

  • Sytuację gdy ktoś pyta o polecenie,
  • Specjalnie wyznaczone w Klubie miejsca, w których można się zareklamować,
  • Reklamowanie się, które zostało wcześniej uzgodnienie z założycielami Klubu,
 

Wyjątki te nie dotyczą reklamowania projektów i programów, o których była mowa w punkcie 2.  Reklamowanie ich jest zawsze zabronione. Nieprzestrzeganie tej zasady skutkuje wyrzuceniem ze społeczności, bez zwrotu wniesionych opłat.

4. Udostępnianie wszelkich materiałów dostępnych w Klubie (np. materiałów z platformy edukacyjnej, live z grupy na Facebooku) osobom które nie są członkami społeczności jest zabronione. Udostępnianie materiałów “na zewnątrz” skutkuje wyrzuceniem z klubu, bez zwrotu wniesionych opłat. Wyjątkiem może być sytuacja gdy właściciele Klubu pozwolą na takie udostępnienie. 

Funkcjonowanie Klubu

Każdy członek Klubu otrzymuje dostęp do Platformy Edukacyjnej, zamkniętej grupy na Facebooku oraz otwartych Konsultacji za pośrednictwem aplikacji Zoom. 

Dostęp do Platformy Edukacyjnej

Klubowicze otrzymują dostęp do Platformy Edukacyjnej. Jest ona dostępna pod adresem:

http://klub.akademiapomocni.pl/

Dane do logowania na Platformie zostały wysłane w momencie dołączenia do Klubu (e-mail czasami może trafić do zakładki SPAM).

Na Platformie znajdziesz dostęp do bazy wiedzy przekazanej każdemu Klubowiczowi. 

Czat na messengerze

Otrzymujesz również dostęp do czatu “Klub Internetowej Przedsiębiorczości”. Tam będziemy znać o wszystkich ważnych sprawach. Ponadto będziesz mógł porozmawiać o różnych tematach z innymi klubowiczami. 

Grupa na Facebook-u

Klubowicze otrzymują dostęp do Platformy Edukacyjnej. Jest ona dostępna pod adresem:

http://klub.akademiapomocni.pl/

Dane do logowania na Platformie zostały wysłane w momencie dołączenia do Klubu (e-mail czasami może trafić do zakładki SPAM).

Na Platformie znajdziesz dostęp do bazy wiedzy przekazanej każdemu Klubowiczowi. 

Nazwa grupy to “Klub Internetowej Przesiębiorczości”. Link: https://www.facebook.com/groups/418138569233466

Celem grupy jest wymiana informacji i wiedzy związanej z przedsiębiorczością, pomoc w rozwijaniu biznesów oraz wzajemne wsparcie w tych dążeniach.

Na grupie odbywają się live prowadzone przez założycieli Klubu. Informacje o dokładnych terminach są przekazywane w aktualnościach grupy oraz drogą mailową. 

W dowolnym momencie możesz zadać pytanie na forum grupy.

Wszelkie nowości i ważne informacje są przekazywanie za pośrednictwem forum grupy oraz drogą mailową. By niczego nie przegapić, ustaw powiadomienia o wszystkich nowych postach oraz przypnij grupę do skrótów. 

Jak ustawić powiadomienia z grupy?

Jak przypiąć grupę do skrótów?

Konsultacje ZOOM

Każdy członek Klubu może uczestniczyć w otwartych konsultacjach podczas których może zadać dowolne pytanie. Można również uczestniczyć jako słuchacz, nie zadając  pytań. Dostęp do Konsultacji to największa wartość jaka płynie z uczestnictwa w Klubie, dlatego OBOWIĄZKIEM każdego jest na nich uczestniczyć 🙂

Konsultacje przeprowadzane są za pośrednictwem aplikacji ZOOM. 

Obecnie odbywają się w każdą środę o 20:00.

Link do pokoju na którym odbywają się konsultacje: https://us04web.zoom.us/j/9702157591?pwd=YWpwUTRsaEFqL01YZ2s1VllFSVd4dz09

Numer pokoju: 9702157591

Zmiany i dodatkowe terminy konsultacji są ustalane na bieżąco. Wszelkie zmiany będą podawane na grupie oraz mailowo.

Nigdy nie korzystałeś z ZOOM-a? 

Instrukcja korzystania:

Możesz korzystać z aplikacji lub programu na komputer.

1. Ściągnij aplikację (ze sklepu Play lub App Store) lub program na komputer (ściągniesz go z tej strony: https://zoom.us/ ). 

2. Następnie wystarczy, że klikniesz w mój link, który zawsze umieszczam na grupie przed konsultacjami i wtedy automatycznie znajdziesz się na moim pokoju – jeśli będzie on tylko włączony 


Jeśli miałbyś jakiś problem z instalacją zgłoś się do nas!

Kontakt

Wszelkie pytania i uwagi, kieruj do nas bezpośrednio na Messengerze lub na adres mailowy kontakt@akademiapomocni.pl